Język:

Nasze propozycje


Szanowni Państwo!

 

Nasze apartamenty położone są w bardzo atrakcyjnej części Hurghady. Wyjątkowość położenia gwarantuje zarówno spokój - dla spragnionych ciszy - jak i bliskość do centum rozrywek.

Photo: Magda Azmy
Photo: Magda Azmy

 

 

 

Coraz większą popularnością cieszą się wyjazdy turystyczne do Egiptu organizowane we własnym zakresie. Dla gości zmęczonych życiem hotelowym , proponujemy wynajem prywatnych apartamentów. W szerokim wachlarzu naszych propozycji znajdą Państwo zarówno małe studia jak i duże, ekskluzywne apartamenty. Wszystkie apartamenty są wyposażone w standardzie europejskim. Szczególny nacisk kładziemy na komfort naszych gości oraz estetykę i czystość apartamentów.  Apartamenty znajdują się w obiektach z basenami.

 

Apartamenty znajdują się w eleganckich, zadbanych budynkach. Do dyspozycji gości są baseny, leżaki. Znakomita lokalizacja gwarantuje bliskość sklepów, restauracji, kafejek. 

W pobliżu usytuowane są publiczne plaże. Plaże te są ładnie zagospodarowane, dysponują leżakami i parasolami a także mają zorganizowane zaplecze gastronomiczne. Jedna z nich oferuje także wiele atrakcji dla dzieci (basen, zjeżdzalnie). Goście mogą również  korzystać z plaż hotelowych.

 

Dla tych z Państwa, którzy nie są wyłącznie amatorami kąpieli słonecznych i wodnych, służymy pomocą w organizowaniu atrakcyjnych wycieczek zarówno po okolicy, jak i dalszych do Luksoru czy Kairu. Wśród atrakcji na miejscu znajdą Państwo: wycieczki łodzią na rafy, na pobliskie wyspy (Giftun, Utopia), wyjazd do El Gouny, Jeep Safari, nurkowanie organizowane przez sprawdzone bazy nurkowe, wędkowanie.

 

 

El Sawaky Camp
El Sawaky Camp

  

Naszym gościom gwarantujemy pomoc w każdej sytuacji. Organizujemy transfer z i na lotnisko. Podpowiemy co warto zobaczyć, gdzie robić zakupy, ile płacić, ,zeby nie przepłacić, gdzie można dobrze i tanio zjeść.

 

 Apartamenty można wynająć zarówno na krótsze 1-2 tygodniowe pobyty jak i dłuższe.

 

 

 

 

Chcemy, aby pobyt w naszych apartamentach dostarczył naszym gościom samych przyjemnych wspomnień.